Český výrobce kvalitních snímačů

O nás

Společnost KOTLÍN senzory, s.r.o. je ryze česká firma s tradicí již 33 let. Jsme českým výrobcem a dodavatelem širokého sortimentu bezkontaktních senzorů Kotlín®.

Nabízíme komplexní dodávky snímačů indukčních, magnetických, magneticko-indukčních, optických, kapacitních. Vyrábíme indukční snímače s časově nastavitelným výstupem tzv. časové. Vyvinuli jsme systém adresovatelných snímačů propojených s řídící centrální jednotkou s možností komunikace s PC a jiné. Jako doplňkové příslušenství ke snímačům dodáváme také propojovací konektory.

Naše výrobky najdou uplatnění při automatizaci výrobních procesů, MaR, výrobě dopravní a manipulační techniky a mnoha dalších oborech. Samozřejmostí jsou krátké dodací termíny, standardně 7 až 14 dní pokud zboží není skladem.

Vysoká kvalita výrobků je garantovaná certifikovaným systémem jakosti ISO 9001:2015.  

Od roku 1990

Firma KOTLÍN byla založena roku 1990 panem Zdeňkem Kotlínem st. Od svého počátku si klade za cíl přinášet na trh nové výrobky z oblasti průmyslové automatizace.
Za dobu své existence firma prošla dynamickým růstem nejen v oblasti zajišťovaného sortimentu výrobků pro náš i zahraniční trh, ale i v oblasti  technického vybavení a profesionalizace řešitelského týmu.
Vysoká kvalita výrobků, od roku 2005 garantovaná certifikovaným systémem jakosti ISO 9001:2015, umožnila firmě průnik na náročné investiční trhy.
Od roku 2009 nese firma nový název KOTLÍN senzory, s.r.o.

Předmět činnosti

Komplexní dodávky širokého sortimentu indukčních, magnetických, optických, kapacitních senzorů, dále pak snímačů s vyhodnocením počtu otáček, ADR systém a dalších.
Výroba speciálních senzorů na přání zákazníka.
Odborné konzultace, poradenská činnost,  zpracování alternativních technických řešení, vypracování nabídek. Obchodně  technické zajištění doplňků dodávek.
Na základě dosažených zkušeností a osvojení si řady technologií, je společnost KOTLÍN senzory, s.r.o. připravena  obchodním partnerům  nabídnout a dodávat své výrobky včetně již tradiční poradenské služby.


Vedení společnosti

Zdeněk Kotlín
jednatel
Eliška Kotlínová
jednatel

Certifikáty

 

  
Čekejte prosím...
cross
xx
Uživatelský panel